joomix.org

Unilex

18002, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 246 оф. 4

097 995 02 89

093 900 57 18

093 483 76 50

unilex.lcc@gmail.com

Метою нашої діяльності є сприяння громадянам та бізнес структурам всіх форм власності у підвищенні ефективності діяльності та у досягненні максимально можливих економічних результатів. У своїй роботі ми застосовуємо системний підхід бо вважаємо, що тільки комплексне бачення й ідентифікація проблеми дають найкращий результат в її вирішенні.

Консультації з питань оподаткування та бухгалтерського обліку

Податкові консультації досить часто потрібні і практикуючому бухгалтеру, і приватному підприємцю. Самостійно стежити за постійними змінами в законодавстві та водночас займатися розвитком власного бізнесу просто неможливо. А від того, наскільки добре ви володієте всіма нюансами бухгалтерського обліку та податкового законодавства, наскільки ефективно вирішуєте податкові спори, залежить успіх вашої справи.

 

Тому щоб уникнути штрафних санкцій та інших не прогнозованих витрат, не витрачати час на моніторинг законодавства, краще довіритися досвідченому фахівцю, який надасть професійні консультації з бухгалтерського обліку й оподатковування, дасть відповіді на будь-які питання з податків та податкових спорів. Юридична консалтингова компанія «ЮНІЛЕКС» стане для вас таким фахівцем, який здатний швидко та ефективно вирішити будь-які питання з оподаткування.