joomix.org

Unilex

18002, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 246 оф. 4

097 995 02 89

093 900 57 18

093 483 76 50

unilex.lcc@gmail.com

Метою нашої діяльності є сприяння громадянам та бізнес структурам всіх форм власності у підвищенні ефективності діяльності та у досягненні максимально можливих економічних результатів. У своїй роботі ми застосовуємо системний підхід бо вважаємо, що тільки комплексне бачення й ідентифікація проблеми дають найкращий результат в її вирішенні.

Корпоративне право (реєстрація і ліквідація бізнесу)

Реєстрація підприємства – досить складний процес з масою нюансів і складнощів. Він вимагає цілого переліку обов’язкових дій, які самостійно виконати непросто, а інколи майже неможливо. Потрібно правильно підготувати перелік документів, оформити необхідні довідки, отримати дозволи та при цьому добре орієнтуватися у всіх тонкощах законодавства.


Юристи Компанії «ЮНІЛЕКС» нададуть повний комплекс реєстраційних послуг, проконсультують і допоможуть визначитися з оптимальною для обраної вами діяльності організаційно-правовою формою підприємства (ФОП, ПП, ТОВ, ПАТ, ПрАТ та ін.). Реєстрація приватного підприємства в Україні для вас пройде успішно, без зайвих проблем, довгих черг і витрат часу на відвідування державних структур. Послуга доступна як українським резидентам, так і громадянам інших держав.


Ми надаємо послуги зі зміни керівника (директора) та засновників, зміни розміру статутного капіталу, КВЕДів, місцезнаходження (адреси), назви й організаціно-правової форми підприємств та організацій.
Компанія «ЮНІЛЕКС» забезпечує високу якість юридичних послуг, зокрема з питань реєстрації бізнес-структур, адже відповідальність перед клієнтами – один із ключових принципів нашої роботи.