joomix.org

Unilex

18002, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 246 оф. 4

097 995 02 89

093 900 57 18

093 483 76 50

unilex.lcc@gmail.com

Метою нашої діяльності є сприяння громадянам та бізнес структурам всіх форм власності у підвищенні ефективності діяльності та у досягненні максимально можливих економічних результатів. У своїй роботі ми застосовуємо системний підхід бо вважаємо, що тільки комплексне бачення й ідентифікація проблеми дають найкращий результат в її вирішенні.

Отримання електронних ключів для електронного цифрового підпису

Електронний цифровий підпис, що ставиться на електронний документ первинного бухгалтерського обліку чи податкової звітності, забезпечує безперечну ідентифікацію авторства та захист документа від спотворень. Електронний цифровий підпис потрібно зареєструвати в одному з українських акредитованих центрів і отримати електронні ключі, а також програмне забезпечення, щоб електронна здача звітності була зручною і безпечною.


Компанія «ЮНІЛЕКС» співпрацює з такими центрами сертифікації та пропонує допомогу в реєстрації електронного цифрового підпису. Наші фахівці допоможуть зекономити Ваш час та отримати електронні ключі. Від вас потрібно тільки надання пакету необхідних документів. Процес отримання електронного ключа з нашою допомогою зручніше і швидше. Після чого ви зможете спокійно відправляти податкову звітність в електронному вигляді.