joomix.org

Unilex

18002, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 246 оф. 4

097 995 02 89

093 900 57 18

093 483 76 50

unilex.lcc@gmail.com

Метою нашої діяльності є сприяння громадянам та бізнес структурам всіх форм власності у підвищенні ефективності діяльності та у досягненні максимально можливих економічних результатів. У своїй роботі ми застосовуємо системний підхід бо вважаємо, що тільки комплексне бачення й ідентифікація проблеми дають найкращий результат в її вирішенні.

Податкове планування

Податкове планування — це діяльність з розробки та практичного застосування заходів, які спрямовані на збільшення коштів,що залишаються в розпорядженні підприємства після сплати належних податків. При цьому податкове планування повинне спиратися не лише на аналіз поточного законодавства, а й на загальну принципову позицію фіскальних органів з питань оподаткування та перспективне законодавство для уникнення в майбутньому додаткових податкових витрат при ухваленні тих чи інших законів.


Податкове планування доцільне завжди: і коли підприємство процвітає, і коли воно балансує на межі рентабельності або, що гірше, на грані банкрутства. За грамотного підходу поліпшення становища не буде пов’язане з податковими порушеннями і їх наслідками.


Ефективне податкове планування – шлях до успіху будь-якого підприємства чи підприємця. А скорочення виплат податків – природне бажання його керівника. Грамотна оптимізація оподаткування може знизити податкові зобов’язання. При цьому важливо обрати ефективне рішення, беручи до уваги специфіку своєї діяльності та не порушуючи вимоги законодавства.


Перш ніж приступити до здійснення тієї чи іншої господарської операції, потрібно точно провести розрахунок податків, оцінити доцільність дій і визначити найбільш оптимальні варіанти досягнення результату з мінімальними витратами. При цьому не повинно порушуватися законодавство.
Важливо вміти правильно сплачувати податки. Для цього треба розуміти що є об'єктом оподаткування, яка ставка податку, які терміни сплати податків. Всі попередні висновки повинні бути засновані на нормах чинного податкового законодавства.


Абсолютно нормальними і законними є дії, спрямовані на зменшення податкових платежів шляхом оптимізації виробничої або торговельної схеми діяльності. При цьому використовуються легальні механізми, засновані на використанні можливостей, наданих діючим податковим законодавством.


Наші юристи мають досвід у податковому плануванні, знають і розуміють податкове законодавство. Вони допоможуть у розробці планування податків вашого підприємства, оптимізації прибутків. Всі виплати будуть здійснюватися коректно та своєчасно.