joomix.org

Unilex

18002, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 246 оф. 4

097 995 02 89

093 900 57 18

093 483 76 50

unilex.lcc@gmail.com

Метою нашої діяльності є сприяння громадянам та бізнес структурам всіх форм власності у підвищенні ефективності діяльності та у досягненні максимально можливих економічних результатів. У своїй роботі ми застосовуємо системний підхід бо вважаємо, що тільки комплексне бачення й ідентифікація проблеми дають найкращий результат в її вирішенні.

Практика податкових спорів

Практика податкових спорів для Компанії «ЮНІЛЕКС» є одним з пріоритетних напрямків роботи, що, в першу чергу, обумовлено постійним збільшенням податкового тиску на наших Клієнтів.


Однією з найпоширеніших ситуацій, які призводять до судової суперечки з податковими органами, є спроба працівників податкової інспекції збільшити розмір податкових зобов'язань платника на підставі висновків про «безтоварність господарських операцій» або «фіктивність правовідносин». Виникає описана проблема наступним чином. Серед контрагентів Вашого підприємства знаходиться якийсь постачальник/продавець, який відповідає, на погляд податкових органів, ознакам фіктивності. До таких ознак відноситься наявність великих обсягів доходу, відсутність основних засобів, незначна кількість співробітників, відсутність підприємства за адресою юридичної реєстрації, відсутність складських і офісних приміщень, тощо. На підставі цього податківці вирішують, що даний контрагент є підприємством, робота з яким спрямована лише на зменшення Ваших податкових зобов'язань і Ви, відповідно, «вигодонабувач», тобто- підприємство, що отримало фактичну (непрамомірну) вигоду від незаконної діяльності контрагента з ознаками «фіктивності».


Далі Ви отримуєте запит від податкової інспекції про надання інформації та її документального підтвердження по взаємовідносинах з даними контрагентом, Вам призначають позапланову перевірку, за результатами якої складають акт з висновками про незаконне зменшення розміру податкових зобов'язань і направляють податкові повідомлення-рішення з донарахуваннями з податку на прибуток і податку на додану вартість (ПДВ).


Ми рекомендуємо нашим Клієнтам не бояться ніяких дій податкової інспекції і в усьому сприяємо цьому. В деяких випадках запити, які Ви можете отримати від інспекції, можуть бути складені не за формою або з порушеннями вимог діючого законодавства, що звільняє Вас від обов'язку виконувати такий запит.
Будь-які дії або рішення податкової інспекції можуть бути оскаржені в адміністративному порядку або в суді, де будуть ретельно вивчені фактичні обставини і підстави.


Ми рекомендуємо Вам керуватися виключно чинним законодавством.
Для надання Вам достатньої та своєчасної правової допомоги, просимо Вас звертатися якомога раніше, з моменту початку проведення будь – яких дій податковими органами.