joomix.org

Unilex

18002, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 246 оф. 4

097 995 02 89

093 900 57 18

093 483 76 50

unilex.lcc@gmail.com

Метою нашої діяльності є сприяння громадянам та бізнес структурам всіх форм власності у підвищенні ефективності діяльності та у досягненні максимально можливих економічних результатів. У своїй роботі ми застосовуємо системний підхід бо вважаємо, що тільки комплексне бачення й ідентифікація проблеми дають найкращий результат в її вирішенні.

Претензійна робота

Претензія є дієвим засобом стимулювання боржників до виконання своїх зобов'язань, оскільки це своєрідний засіб психологічного впливу на них, а також інструмент, за допомогою якого можна врегулювати конфлікт без звернення до суду, і вагомий доказ недобросовісності боржника, якщо спір розглядається в суді.


Якщо Ви отримали претензію, найважливіше – це дати оцінку ступеню обгрунтованості такої претензії, оцінити рівні ризику, вчасно процесуально відреагувати на неї.


Компанія «ЮНІЛЕКС» надає повний комплекс правового супроводу та вирішення проблем, пов'язаних з отриманням претензій і наслідками, які можуть виникнути:
- складання та пред'явлення претензії чи вимоги Вашим боржникам за фактом невиконання зобов'язань;
- складання відгуків та заперечень на претензії чи вимоги контрагентів;
- правова оцінка ризиків;
- представлення інтересів клієнтів в переговорах з представниками різних органів, підприємств;
- підготовка угод, договорів, розписок;
- інші послуги, безпосередньо пов'язані з врегулюванням суперечок.

 

Ми провадимо претензійну роботу з урахуванням специфіки Вашої діяльності і розробляємо оригінальну стратегію дій в кожній ситуації, з метою отримання позитивного результату і швидкого вирішення конфліктів з контрагентами.