joomix.org

Unilex

18002, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 246 оф. 4

097 995 02 89

093 900 57 18

093 483 76 50

unilex.lcc@gmail.com

Про компанію

 

Ми вдячні, що серед великої кількості компаній, які пропонують консалтингові і юридичні послуги на українському ринку, Ви вибрали саме юридичну консалтингову компанію «ЮНІЛЕКС».


Найкращим доказом правильного вибору є стабільно прогнозовані результати, які отримують клієнти за нашою допомогою, оскільки ми не просто юридична компанія, а команда професіоналів, яка допоможе вирішити найскладніші питання і задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.


Юридична консалтингова компанія «ЮНІЛЕКС» має штатних і позаштатних досвідчених юристів та адвокатів, здійснює комплексне юридичне, консультаційне, організаційне та інформаційне супроводження корпоративної, господарської, фінансової, адміністративної діяльності українських та іноземних юридичних і фізичних осіб, надає комплексні консультаційні послуги у сфері бізнесу та управління.


Перелік послуг, які надає компанія «ЮНІЛЕКС» включає в себе повноцінне юридичне супроводження всіх видів діяльності клієнта (від створення бізнес структури та супроводження її господарсько-виробничої діяльності, до її ліквідації), представництво інтересів клієнта в органах державної влади і місцевого самоврядування, юридичну оцінку спірних ситуацій та рекомендації щодо шляхів їх вирішення, експертизу господарських договорів та внутрішньої документації клієнтів, з метою приведення їх у відповідність до чинного законодавства України, досудове врегулювання розбіжностей з контрагентами, участь юриста у ділових переговорах з партнерами, захист інтересів у всіх інстанціях, а також господарських, адміністративних судах та судах загальної юрисдикції, супроводження виконавчого провадження до моменту повного реального виконання рішення суду, консультації з питань податкового, господарського, цивільного, адміністративного, корпоративного, кримінального та інших галузей права.


Ми співпрацюємо з державними та управлінськими структурами, юридичними, аудиторськими та охоронними фірмами, громадськими та науковими організаціями, що дозволяє нам надавати допомогу у вирішенні завдань будь-якої категорії складності та залучати висококваліфікованих фахівців з різних галузей знань з метою комплексного та всебічного вирішення проблеми клієнта.

 

Метою нашої діяльності є сприяння громадянам та бізнес структурам всіх форм власності у підвищенні ефективності діяльності та у досягненні максимально можливих економічних результатів.


У своїй роботі ми застосовуємо системний підхід бо вважаємо, що тільки комплексне бачення й ідентифікація проблеми дають найкращий результат в її вирішенні. Особливо ефективно застосовувати системний підхід в роботі з масштабними проектами та при виборі стратегії бізнес планування: виведення нової компанії на ринок; оптимізація роботи існуючої компанії; вивчення споживачів, конкурентів, постачальників; побудова структури компанії; формування штату співробітників; вирішення правових питань; визначення стратегії для успішного розвитку компанії, тощо.


Незважаючи на те, що проблеми наших клієнтів часто мають спільне коріння, методики, які ми застосовуємо, не є універсальними. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє знаходити рішення, засновані на глибокому розумінні специфіки бізнесу й проблем клієнта та ідентифікувати його можливості для успішного розвитку. Абсолютна конфіденційність, довіра й взаємоповага, помножені на професіоналізм, - наша формула успішного співробітництва, яку ми пропонуємо Вам.


У роботі з клієнтами ми не націлені на отримання максимального прибутку, а орієнтуємося на довгострокове партнерство за рахунок глибокого розуміння і задоволення вимог клієнтів, так само як і якісного сервісу.


В роботі з кожним клієнтом фахівці компанії розробляють модель найбільш короткого і простого для клієнта вирішення його проблемного питання, тобто, якщо у вирішенні поставленої задачі є кілька варіантів, ми сповістимо клієнта про кожен з них і порадимо найбільш простий, швидкий, і найменш затратний варіант.


В ході надання юридичних і консалтингових послуг, для ефективнішого вирішення поставлених клієнтом завдань, наша компанія залучає фахівців та спеціалістів інших напрямів: аудиторів, фінансистів, економістів, оцінювачів.


Основними принципами нашої діяльності є професіоналізм, самовіддача, добросовісність, відповідальність, прагнення розвитку, конфіденційність, увага та індивідуальний підхід до кожного.


БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС СЕРЕД НАШИХ КЛІЄНТІВ!