joomix.org

Unilex

18002, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 246 оф. 4

097 995 02 89

093 900 57 18

093 483 76 50

unilex.lcc@gmail.com

Метою нашої діяльності є сприяння громадянам та бізнес структурам всіх форм власності у підвищенні ефективності діяльності та у досягненні максимально можливих економічних результатів. У своїй роботі ми застосовуємо системний підхід бо вважаємо, що тільки комплексне бачення й ідентифікація проблеми дають найкращий результат в її вирішенні.

Юридичний аутсортсинг (абонентське юридичне обслуговування)

Одним з основних напрямків діяльності юридичної консалтингової компанії «ЮНІЛЕКС» є абонентське юридичне обслуговування. Як показав багаторічний досвід роботи в цьому напрямку саме такий підхід до вибору юридичного партнера (радника) є більш надійним та економічно обґрунтованим, що дозволяє клієнту самостійно визначати обсяги юридичних послуг, необхідні для задоволення потреб його підприємства. 

 

Абонентське юридичне обслуговування - це комплексне юридичне обслуговування клієнта з усіх правових питань, що виникають в процесі здійснення ним господарської діяльності, що дозволяє уникнути ухвалення необачних рішень, знизити фінансові і комерційні ризики і вирішити вже існуючі проблеми.


Подібне комплексне обслуговування дозволяє фахівцям Компанії в правовому полі оперативно вирішити будь-яку конфліктну ситуацію на користь клієнта, зважаючи на обізнаність про всі а особливості функціонування його бізнесу.


Основною перевагою абонентного супроводження бізнесу є гарантія своєчасного отримання кваліфікованої юридичної підтримки за щомісячну абонентську плату, при цьому:
- клієнт абсолютно законно економить грошові кошти при сплаті податків і обов'язкових платежів на заробітну плату штатного юриста, а також звільняєтесь від додаткових господарських витрат (утримання робочого місця юриста, забезпечення його нормативною базою та спеціалізованою літературою, технікою, витратними матеріалами, тощо);
- на клієнта працюватиме ціла команда, а він сплачує за послуги одного юриста;
- кваліфіковані фахівці завжди нададуть відповідь на будь-які питання клієнта;
- ми не йдемо у відпустку, не хворіємо і не звільняємося з метою кар'єрного зростання і вищої заробітної плати;
- ми гарантуємо конфіденційність, якість та своєчасність надання послуг, оскільки несемо за це господарсько-правову відповідальність і відповідаємо за це своєю репутацією.


Зрозумівши специфіку бізнесу клієнта, ми готові підготувати та впровадити правові механізми захисту його інтересів, контроль роботи такого механізму і рішення питань, що виникають. Завдяки вжиття вищевказаних заходів, наше втручання у бізнес клієнта буде мінімальним, а його захист і ефективність – максимальні.


При цьому ми не будемо будувати на Вас свою трудову кар'єру та вимагати підвищення, за умов економії матеріальних витрат, пов'язаних із утриманням штатних співробітників, Ви лише сплачуєте фіксовану абонентську плату, або користуєтесь разовими послугами за умов нагальної потреби.


Юридичний аутсорсинг (юридичне абонетське обслуговування) включає в себе:
- надання усних та письмових консультацій з правових питань господарської діяльності клієнта;
- консультування з питань застосування законодавства;
- супровід корпоративних змін в компанії (змін керівництва, видів діяльності, учасників, адреси тощо);
- юридичну експертизу проектів договорів, які пропонуються клієнту для підписання;
- участь у переговорах з партнерами та/або контрагентами клієнта, пов’язаними з укладенням, зміною, виконанням та розірванням договорів;
- проведення правового аналізу діяльності компанії;
- представництво інтересів клієнта при виникненні спорів з партнерами (контрагентами), органами влади;
- врегулювання конфліктних ситуацій в досудовому порядку (медіація), складання претензій та відповідей на претензії тощо;
- представництво інтересів клієнта у господарських, адміністративних судах та судах загальної юрисдикції;
- надання інших правових послуг.


Юридичний аутсортсинг або абонентське юридичне обслуговування дає можливість забезпечити чіткість договірних відносин, створити баланс фінансових і правових інтересів, провести аналіз господарської діяльності, виявити і усунути ризики, прогнозувати податкове навантаження, скоротити витрати, підвищити ефективність роботи у цілому.