joomix.org

Unilex

18002, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 246 оф. 4

097 995 02 89

093 900 57 18

093 483 76 50

unilex.lcc@gmail.com

Метою нашої діяльності є сприяння громадянам та бізнес структурам всіх форм власності у підвищенні ефективності діяльності та у досягненні максимально можливих економічних результатів. У своїй роботі ми застосовуємо системний підхід бо вважаємо, що тільки комплексне бачення й ідентифікація проблеми дають найкращий результат в її вирішенні.

Юридична експертиза та розробка договорів

Юридична експертиза необхідна для впевненості в тому, що всі ваші правові документи складені грамотно, з урахуванням всіх норм законодавства. Договір – це найважливіший документ при веденні бізнесу. І він неодмінно повинен бути складений коректно і професійно, тому що від цього залежить дуже багато. Як будуть реалізовані ваші права та інтереси, наскільки надійно ви захищені від збитків, наскільки умови договору відповідають всім законодавчим нормам, тощо.
А тому, розробку всіх правових документів, юридичну експертизу, а також складання договору безпечніше віддати в руки професіоналів з великим досвідом роботи і необхідними компетенціями. Це гарантія надійного захисту вашого бізнесу.


Юристи нашої Компанії знають, як скласти надійний контракт, щоб у ньому були повністю враховані ваші інтереси, і ви були захищені від можливих ризиків і збитків.