joomix.org

Unilex

18002, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 246 оф. 4

097 995 02 89

093 900 57 18

093 483 76 50

unilex.lcc@gmail.com

Метою нашої діяльності є сприяння громадянам та бізнес структурам всіх форм власності у підвищенні ефективності діяльності та у досягненні максимально можливих економічних результатів. У своїй роботі ми застосовуємо системний підхід бо вважаємо, що тільки комплексне бачення й ідентифікація проблеми дають найкращий результат в її вирішенні.

Юридичний супровід податкових перевірок

Кожна компанія в ході своєї діяльності може зіткнутися з податковими перевірками. Ця процедура часто ускладнює роботу керівників або бухгалтерів. Тому супровід податкових перевірок або такі послуги, як бухгалтерський супровід спеціалізованою фірмою, сьогодні дуже актуальні.


При проходженні перевірки необхідно, щоб вся бухгалтерська звітність була в порядку, а ви чудово розуміли і знали свої права. Якщо ви отримали повідомлення про перевірку, вона вже йде на вашому підприємстві або ви не задоволені її результатами, у кожному з цих випадків краще залучити професіоналів, які не поступаються своїм досвідом і знаннями податковим інспекторам.


Компанія «ЮНІЛЕКС» має достатній досвід податкового супроводження та практику спілкування з податковими органами. Ми проконтролюємо, щоб ваші права не порушувалися, а перевіряючі органи не перевищували своїх повноважень.


Серед дій в інтересах Клієнта в галузі податкового права, найбільшим попитом користуються:
- Консультування з питань податкових наслідків юридично значимих дій;
- Підготовка відповідей на запити органів податкової служби;
- Оскарження дій представників органів податкової служби;
- Оскарження рішень органів податкової служби в адміністративному та судовому порядку.